Статусний офіс на березі Дніпра в БЦ «Венеціанський»

24.06.2021
article-image
Унікальна пропозиція для довгострокової оренди офісів в БЦ «Венеціанський». Статус купить дорого, але його можна зняти в оренду! Унікальна можливість зняти офіс в статусному локації на березі Дніпра. З панорамних вікон і великий тераси відкривається прекрасний вид на Дніпро, монумент Батьківщина Мати, Києво-Печерську Лавру.

На території є пляж, зони відпочинку, дві великі парковки, пункт прокату електричних скутерів і самокатів. Пожежна сигналізація. Зовнішнє оформлення будівля в стилі сучасної класики. Ландшафтний дизайн із зеленими насадженнями круглий рік. Розкішна вхідна група з рецепції, охороною, турнікет, ліфт і шикарною сходами.

Місце сили з цікавою 110 річною історією:

Історична місцевість початку заселяться в кінці 18-го століття. У 1853 році була з'єднань з Києвом Миколаївський ланцюговим мостом. На Слобідці розміщувалися укріплення з земляними фортифікаційними спорудами для захисту мосту як стратегічного об'єкта. Кияни прозвали цю місцевість «Венеція».

Раніше тут був Православний Храм а після ресторан.

На Венеціанський острові посеред Дніпра є цікаве місце сили, яке знаходиться в самому центрі столиці, в рівній відстані від правого і лівого берегів Києва. Зараз це новий статусний Бізнес Центр «Венеціанський». Раніше в 70-х роках 20-го століття тут був елітний ресторан «Мисливець» де подавали фірмове блюдо - відбивні з ведмедини. А раніше 3-травня 1909 року було закладено православний храм в ім'я Іоанна Рильського.

Інші новини

Статусний офіс на березі Дніпра в БЦ «Венеціанський»

Історична місцевість початку заселяться в кінці 18-го століття. У 1853 році була з'єднань з Києвом Миколаївський ланцюговим мостом. На Слобідці розміщувалися укріплення з земляними фортифікаційними спорудами для захисту мосту як стратегічного об'єкта. Кияни прозвали цю місцевість «Венеція»..
Детальніше

Трамвай на Оболоні був основним видом громадського транспорту.

У цьому короткому нарисі-спогаді мова піде про те, як з’явився трамвай на Оболоні, який спочатку був основним видом транспорту для багатьох жителів 7 мікрорайону.
Детальніше
DOM.RIA Купить квартиру Киев flatfy.ua Продажа квартир в Киеве на R24.ua